DANI KOMUNIKACIJA 2019. / prijava za naknadu troškova putovanja

Ukoliko želiš prisustvovati ovogodišnjem festivalu Dani komunikacija u Rovinju koji se održava od 28. do 31. ožujka 2019. godine, Studentski zbor Sveučilišta Sjever omogućuje naknadu troškova putovanja temeljem putnog naloga i troškova kotizacije (pravo imaju samo redovni studenti, po izboru).

Svi studenti Sveučilišta Sjever u ime i za račun Sveučilišta Sjever koji sudjeluju u događanjima, ili u radu raznih tijela Sveučilišta, koja se odvijaju najmanje 30 km od matičnog Sveučilišnog centra studenta ili mjesta prebivališta (uobičajenog boravišta) studenta, ostvaruju pravo naknade putnih troškova.

Naknada troškova puta može biti izvršena za javni prijevoz i prijevoz osobnim vozilom.

Za putovanje javnim prijevozom, moguće je koristiti autobus, vlak (2. razred) ili avion (ekonomska klasa), što se dokazuje originalnom putnom kartom i/ili računom za kartu, koji se dostavljaju uz obračun putnog naloga.

Naknada za prijevoz osobnim vozilom odobrava se u slučaju kada je ukupan trošak prijevoza automobilom za sve studente koji putuju automobilom manji od ukupnog troška prijevoza autobusom ili vlakom (2. razred) ili avionom (ekonomska klasa), što dokazuje prilaganjem predračuna za povratnu kartu autobusa ili vlaka (2. razreda) ili aviona (ekonomska klasa).
Visina naknade za prijevoz osobnim vozilom iznosi 1,50 HRK po prijeđenom kilometru, uvećano za dokazane troškove puta automobilom (cestarina, tunelarina i sl.).

Ukoliko si redovan student, cijena kotizacije iznosi 99 kuna + PDV (do 26 godina, uz predočenje indeksa).

Studentska kotizacija uključuje: streaming predavanja, Q&A s predavačima, mogućnost povezivanja s vodećim ljudima industrije, organizirane diskusije, panele i radionice, ulazak u party zonu festivala.

Ukoliko si izvanredan student, cijena early bird kotizacije je 2.299 kn + PDV (do 8.2.), redovna cijena kotizacije je 3.299 kn + PDV.

Sve informacije o cijenama možeš pronaći ovdje: https://danikomunikacija.com/hr/kotizacije/cijene/

Ukoliko želiš potporu Studentskog zbora Sveučilišta Sjever, ispuni obrazac: https://goo.gl/forms/mVaA4UTpd1q8TiIZ2

Prijava za naknadu troškova putovanja traje do 31. siječnja 2019. godine!

Za sva dodatna pitanja možeš kontaktirati predsjednicu Studentskog zbora Sveučilišta Sjever, Andreu Kljaić, putem ankljaic@unin.hr.