Iza nas je najposjećenija Brucošijada

U suradnji sa Studentskim zborom Fakulteta organicije i informatike i Studentskog zbora Geotehničkog fakulteta organizirana je 26. studenog 2016., u subotu Brucošijada i to najposjećenija dosad!

Za dobru zabavu pobrinuli su se Tragovi koji su svirali kao predgrupa, DJ Alex te Jole kao glavni izvođač.

Podsjetimo, za glavnog izvođača zabave godine anketirani su studenti, studenti su također predlagali i javljali se za predgrupu, radili su se vizualni identiteti, a tražio se i dobrovoljac više za volontiranje.

Hvala svima koji su na bilo koji način doprinjeli, od marljivih volontera, novinara, fotografa, zaštitara, sponzori, Taxi-a Cammeo, Tiskare Tiva, a posebno hvala našim fakultetima, Gradu Varaždinu i Areni Varaždin.

Hvala svima koji su došli i proslavili Brucošijadu 2016.!