Studentski zbor Sveučilišta Sjever sudjelovao na sjednici Hrvatskog studentskog zbora

Studentski zbor Sveučilišta Sjever sudjelovao je na petoj sjednici Hrvatskog Studentskog zbora koja se održala u Mostaru, 15. veljače 2020. godine. Kao predstavnik SZ-a Sveučilišta Sjever na sjednici je sudjelovao zamjenik predsjednika Dominik Sever, student Multimedije.

Na održanoj sjednici razmatrane su brojne teme, a održana je i posebna tematska sjednica na temu organizacije nadolazećeg, 78. zasjedanja Europske studentske unije (ESU), kojem je ove godine Republika Hrvatska domaćin. Na skupu će studentske organizacije moći razmijeniti brojna iskustva, a jedan od rezultata bit će i preporuke za daljnji razvoj i jačanje studentskog standarda i sudjelovanje studenata u svim razinama društvenoga života.

Hrvatski studentski zbor krovno je predstavničko tijelo te okuplja studentske predstavnike svih visokih učilišta Republika Hrvatske, a Studentski zbor Sveučilišta u Mostaru pridruženi je član Hrvatskog studentskog zbora.

Studentski zbor Sveučilišta Sjever ovim se putem zahvaljuje Sveučilištu u Mostaru na gostoprimstvu.

U privitku fotogalerija studenta Dominika Severa.