Sportaši Sveučilišta Sjever krenuli na Sportske igre u Puli

Sportaši Sveučilišta Sjever krenuli su danas na Sportske igre u Puli. Sveučilišne sportske igre održavaju se ove godine u Puli od 29.svibnja do 1.lipnja. Sportska udruga Sveučilišta Sjever od ove je godine pridruženi član Hrvatskog akademskog sportskog saveza i time je stekla pravo nastupa na Sveučilišnim sportskim igrama. Naše Sveučilište ove godine prvi puta sudjeluje na Sveučilišnim sportskim igrama. Naše studentice i studenti će se natjecati u  street košarci, odbojci na pijesku i šahu. Za sve sportove imamo ženske i muške ekipe koje su se pripremale pod vodstvom prof. Nedeljka Pavleca, koordinatora za sport na Sveučilištu Sjever. Za sljedeću godinu, kada postanemo punopravni član Hrvatskog akademskog sportskog saveza, očekuje se da sudjelujemo i u ekipnim sportovima poput malog nogometa , odbojke i košarke. Nadamo se da će se naše studentice i studenti vratiti sa pokojim odličjem jer ne smijemo zaboraviti da je prošle godine malonogometna ekipa VELV-a osvojila prvo mjesto na Sportskim igrama veleučilišta i visokih škola. Sretno kolege!