Prijave za sportske aktivnosti Sveučilišta Sjever

Studenti Sveučilišta Sjever pozivamo Vas da se prijavite za sportske aktivnosti Sportske udruge Sveučilišta Sjever u akademskoj godini 2014/15.

Prijave za malonogometnu ligu, Sveučilišni centar Varaždin:
Liga če se održavati tradicionalno na terenima sportsko centra TTS-a ponedeljkom od 19-23 sata. Molimo da se pravovremenim prijavama olakšate organizaciju i pripremu natjecateljske sezone 2014/2015.

Prijave šaljite na mail su.sjever@gmail.com ili nedeljkopavlec@gmail.com. 091/888 21 48 – prof.Nedeljko Pavlec

Pravilnik malonogometne lige

Također  pozivamo sve zainteresirane studente da se prijave koordinatoru za sport, profesoru Nedeljku Pavlecuzbog održavanja sportskih aktivnosti na Sveučilištu Sjever, Sveučilišnog centra Koprivnica. Termini održavanja bit će dogovoreni sa studentima.

Sportovi koje možete odabrati:

- badminton – Dvorana Obrtničke škole Koprivnica
- plivanje – Gradski bazeni Koprivnica
NAPOMENA: Nogomet i košarka startaju naknadno kad
se definiraju termini sportskih dvorana
Kontakt broj:
prof., Nedeljko Pavlec