Humanitarna akcija za osobe pogođene poplavama

Studentski zbor FOI-ja u suradnji s Studentskim centrom Varaždin, SZ-om Sveučilišta Sjever, te grupom “Pomoć stradalima u poplavama” (http://goo.gl/qxarvs ) – hotel TURIST, organizira humanitarnu akciju skupljanja potrepština za osobe pogođene poplavama u našoj regiji.
Iako smo studenti, i pazimo na svaku kunu, izdvojimo koju i za one koji sada proživljavaju veoma teške trenutke u svojem životu. I ostali koji su voljni pomoći su dobrodošli s svojim donacijama.

Akcija prikupljanja će se održati 19. i 20.5. u STUDENTSKOM DOMU, kuhinja u prizemlju, u vremenu od 10h do 15h. Ukoliko bude potrebno akciju ćemo organizirati i sljedećih dana.

Što bi bilo dobro donijeti:
hrana (konzerve,dječja hrana,..), odjeća, obuća, potrepštine za osobnu higijenu (puder, sapuni, šamponi, ulošci)…ručnici…čarape..deke…bilo što da možete odvojiti je dobro došlo ako donosite dječje kašice u staklenkama (molim dobro ih omotajte).

Unaprijed Vam svima velika hvala!

sz oba